SOUSTRUŽENÍ

SOUSTRUŽENÍ

Soustružení je technologie třískového obrábění, při které je hlavním řezným pohybem rotace obrobku, vedlejší pohyby vykonává nástroj, jímž je obvykle soustružnický nůž. Soustružením obrábíme vnější a vnitřní válcové plochy, rovinné plochy a tvarové plochy.

Naše soustružnická CNC centra nám umožňují vyrábět složité součásti s extrémně přísnými tolerancemi rozměrů.

Investicí do nejnovějších dostupných technologií a strojního vybavení dokážeme kromě soustružnických nožů do nástrojové hlavy upínat poháněné rotační nástroje. Můžeme tak provádět kromě klasických operací jako frézování ploch a tvarů, vrtání a závitování provádět i mimostředné operace například frézování drážek a osazení, mimostředné vrtání, závitování a mnoho dalších operací.

Náš tým vysoce kvalifikovaných pracovníků, který má bohaté zkušenosti s CNC i konvenčním soustružením v kombinaci s využitím systému posuvu tyčí, nám umožňuje flexibilně vyrábět cokoli od jednotlivých vývojových dílů až po velké série.

Máme zkušenosti s obráběním složitých součástí z nejrůznějších materiálů, mezi které patří například nerezová ocel, klasické třídy ocelí, hliník, dural, mosaz, měď a velká škála plastů.

Naše strojové vybavení:

StrojOznačeníMaximální pracovní rozsahy:
PrůměrDélka obrobku
CNC Soustružnické centrum SP 280 280 550
CNC Soustružnické centrum MT 550i CNC 550 800
CNC Soustružnické centrum MT 54 CNC 540 800
Hrotový soustruh SV 18 RA 380 1000
Univerzální soustruh SPE-1000PV 356 1000

Máte zájem o schůzku nebo
jakýkoliv dotaz?

Zanechte nám zprávu a my se vám obratem ozveme.
Karel Hladík
obchodní oddělení
Děkujeme za Vaší zprávu. Budeme Vás kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form.